Vişne Mermeri | Ertaş Granit - Mermer Masa - Modoko - Masko

Vişne Mermeri

Elazığ Mermeri olarak adlandırılan Vişne Mermeri; bordo zemin üzerine beyaz damarları ile mükemmel bir şıklık yaratmaktadır.

Mermer dendiği zaman ilk akla beyaz mermer gelse bile son dönemlerde en çok tercih edilen ve özellikle de modern ev dekorasyonlarında kendine yer edinen vişne mermer, diğer bir adı ile Elazığ Mermer; nadir görünen mermer çeşitlerinden biridir. Kaliteli ve dayanıklı yapısı ile birlikte Elazığ vişne mermeri özellikle iç mekan dekorasyonu için çok yoğun bir şekilde kullanılan ürünler arasında yer alır.

Elazığ Vişne Mermeri Nerelerde Kullanılmaktadır?

Ülkemizde yeterince duyulmasa bile Türkiye’nin en önemli mermer çeşitlerinden biri olan Elazığ Vişne Mermer, dünyada da nadir görünmektedir.  Genellikle iç mekanlarda kullanılan Vişne Mermer çeşidi; mermer dresuar, mermer masa ve mermer sehpa modellerinde genel bir şıklık oluşturmaktadır. 

Bordo renk üzerine, beyaz damarlar ile kendini belli eden Vişne Mermer, kolay işlenebilir ve kolay cilalanabilir bir mermer çeşididir. Elazığ vişne, bilindiği muadilleriyle Rosso Levanto, Rosso Levantino, Rosso Levante gibi isimlerle de anılabilir.

Vişne Mermer ile ilgili anahtar kelimeler; vişne mermeri, vişne mermeri fiyatı, vişne mermer, vişne rengi mermer, vişne mermer fiyat, vişne çürüğü mermer fiyatları, visne mermer, elazığ vişne mermeri, elazığ mermeri, elazığ vişne mermeri fiyat, elazığ vişnesi, elazığ vişne çürüğü mermeri, elazığ mermeri fiyatları, elazig mermeri, elazığ mermer çeşitleri, elazığ petrol yeşili mermer

Desenlerin Büyüsüne Kapılacaksınız

Mobilya Uygulamaları

Mobilya uygulamalarında mermer, granit gibi doğal taşların kullanımı son zamanlarda sıklıkla kullanılmaya başlandı. Şıklığın ve aynı zamanda da kaliteli bir kullanımın en önemli örneklerini veren "doğal taşların ruhunu" yansıtan uygulamalarımız, kişiye özel olarak tasarlanarak üretilmektedir.

Mobilya Uygulamaları | Ertaş Granit - Mermer Masa - Modoko - Masko

Yemek Odalarınıza Özel

Yemek odalarında ve mutfaklarda en çok kullanılan malzeme olan granit ve mermer gerek kullanım kolaylığı gerekse de güzel görüntüsü ile Ertaş Granit farkını yansıtmaktadır. Bizimle iletişime geçerek uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yemek Odalarınıza Özel | Ertaş Granit - Mermer Masa - Modoko - Masko

Dekorasyonunuzun Tamamlayıcısı

Dekorayonda tamamlayıcı mobilya ve aksesuarların şık bir tasarımla ev dekorasyonunda sizinle buluşmasını sağlayan Ertaş Granit, farklı modelleri ve göz alıcı tasarımları ile sizleri bekliyor.

Dekorasyonunuzun Tamamlayıcısı | Ertaş Granit - Mermer Masa - Modoko - Masko

Size Özel Desenler

Size özel dekorasyon ürünleri ve mobilya tasarımları için fabrikamızı ziyaret edebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.  Sadece size özel dokusu ile mobilyaya çevrilecek olan doğal taş modellerimiz evinize şıklık katacak.

Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Size Özel Desenler | Ertaş Granit - Mermer Masa - Modoko - Masko

Mermer Skala