Dark Emperador | Ertaş Granit - Mermer Masa - Modoko - Masko

Dark Emperador

Dark Emperador ve Emperador Mermerden yapılmış mobilyalar için iletişime geçebilirsiniz.

Dark Emperador, İspanya kökenli kahverengi mermer ailesinden bir mermer türüdür.oldukça fazla tercih edilen ve aslında herkes tarafından bilinen mermer türü; açık renkli damarlara sahip bir mermer türüdür. Emperador Dark Mermer, türkiye’de en çok tercih edilen mermerlerin başında gelmektedir. Bu mermer türü oldukça geniş bir kullanım yelpazesine sahiptir. İç mimarlar tarafından sıklıkla tercih edilen Dark Emperador Mermer; döşeme, iç tasarım ve mobilya olarak karşımıza çıkabiliyor. 

Emperador Dark Mermer Özellikleri

Emperador dark mermer yapısı gereği zemini kahverengi olup üzerinde örümcek ağına benzer altın rengi geçişli damarları mevcuttur. Bu damarlar sayesinde farklı ve değişik bir görüntüye hakimdir. Damarlar mermerin yapısında üç boyutlu bir görünüm kazandırmaktadır. 

Yüksek ısıya dayanıklı olan bu mermer türü, film kaplama tekniği ile birlikte oldukça uzun yıllar kullanılabilecek bir mermer türü olacaktır. Emperador sehpa ve emperador yemek masası modelleri, ev dekorasyonlarında en çok karşımıza çıkan mobilyalar olmaktadır. 

Yüksek ısının kolayca hapsedildiği Emperador Dark Mermer, aynı zamanda da antibakteriyel ve antiküf özellikleri bulunan bir mermer türüdür. Bu nedenle de sıklıkla tercih edilir. 

Dark Emperador ile ilgili anahtar kelimeler; koyu emperador, emperador dark fiyat, emperador, emperador mermer, emperador fiyat, emperador masa, emperador sehpa