Bruno Perla | Ertaş Granit - Mermer Masa - Modoko - Masko

Bruno Perla

Bruno Perla, Bruno Perla Mermer; Türkiye orijinli bir mermerdir. Bruno Perla mermer masa için Ertaş Granit ile iletişime geçebilirsiniz.

Bruno Perla

Yüksek kaliteli mermer olarak bilinen Bruno Perla Mermer, iç tasarım projelerinde koyu renkleri ve asil bir görüntüyü sevenler için özel olarak kullanılan bir mermer türüdür. Bruno Perla Mermer, Türkiye kökenli bir mermer çeşididir. Açık kahverengi ve koyu kahverenginin birbirine karışmasından oluşan kahverengi mermer olarak da bilinen Bruno Perla, kremsi damarlara sahiptir. 

Bruno Perla Özellikleri

Yüksek kalite sınıflı bir mermer türüdür. Özel bir mermerdir ve orijini Türkiye’dir. Bruno Perla yemek masası, Bruno Mermerin en çok kullanılan alanlarından bir tanesidir. Bruno Perla Mermer’in birçok farklı ismi de bulunmaktadır. Antakya Emperador ve Güney Kahve Mermeri olarak da bilinen Bruno Mermer, iç dekorasyonlarda çok fazla kullanılmaktadır. 

Bruno Perla Mermer, Antakya’da çıkarılmakta olan ülkemize özgü bir mermer türüdür. 

Bruno Perla Mermer ile ilgili anahtar kelimeler; bruno perla mermer, bruno perla marble, bruno perla mermer m2 fiyatı, bruno perla mermer masa, bruno perla mermer yemek masası, antakya emperador

Desenlerin Büyüsüne Kapılacaksınız

Mobilya Uygulamaları

Mobilya uygulamalarında mermer, granit gibi doğal taşların kullanımı son zamanlarda sıklıkla kullanılmaya başlandı. Şıklığın ve aynı zamanda da kaliteli bir kullanımın en önemli örneklerini veren "doğal taşların ruhunu" yansıtan uygulamalarımız, kişiye özel olarak tasarlanarak üretilmektedir.

Mobilya Uygulamaları | Ertaş Granit - Mermer Masa - Modoko - Masko

Yemek Odalarınıza Özel

Yemek odalarında ve mutfaklarda en çok kullanılan malzeme olan granit ve mermer gerek kullanım kolaylığı gerekse de güzel görüntüsü ile Ertaş Granit farkını yansıtmaktadır. Bizimle iletişime geçerek uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yemek Odalarınıza Özel | Ertaş Granit - Mermer Masa - Modoko - Masko

Dekorasyonunuzun Tamamlayıcısı

Dekorayonda tamamlayıcı mobilya ve aksesuarların şık bir tasarımla ev dekorasyonunda sizinle buluşmasını sağlayan Ertaş Granit, farklı modelleri ve göz alıcı tasarımları ile sizleri bekliyor.

Dekorasyonunuzun Tamamlayıcısı | Ertaş Granit - Mermer Masa - Modoko - Masko

Size Özel Desenler

Size özel dekorasyon ürünleri ve mobilya tasarımları için fabrikamızı ziyaret edebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.  Sadece size özel dokusu ile mobilyaya çevrilecek olan doğal taş modellerimiz evinize şıklık katacak.

Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Size Özel Desenler | Ertaş Granit - Mermer Masa - Modoko - Masko