Onyx Mermer | Ertaş Granit - Mermer Masa - Modoko - Masko

Onyx Mermer

Oniks taşı ile yapılmış olan mermer akseuar ve mermer mobilyalarımı daha yakından görmek için iletişime geçebilirsiniz.

Oniks mermer olarak da adlandırılabilen Onyx mermer, mobilya ve aksesuar modellerinde sıklıkla kullanılan bir değerli taştır. Onyx sehpa modelleri, onyx masa modelleri en çok tercih edilen modellerin başında gelmektedir. Normal bilindik mermerden farklı olarak çok daha canlı renklere sahip olan oniks mermer ile ilgili en çok merak edilen konu, onyx mermer fiyatıdır. Ertaş Granit - Mermer, doğal taş konusunda sanatını konuşturan ve bu alanda Türkiye’nin en iyi markası olma yolunda hızlı adımlar ile ilerleyen bir markadır. Bu nedenle de kaliteli mobilya ve ev dekorasyon ürünlerini tasarlayarak sizzlere sunmakta aynı zamanda da sadece size özel tasarımlar gerçekleştirmektedir.

Raverna Tv Ünitesi | Ertaş Granit - Mermer Masa - Modoko - Masko

Ertaş Granit - Mermer’i ziyaret ederek Onyx Mermer, hakkında detaylı bilgi olabilir ve Oniks taşı ile yapılmış olan modelleri daha yakından inceleme fırsatı yakalabilirsiniz. 

Oniks Taşı Kullanımı

Renkliliği ve canlılığı sayesinde oniks taşı modern ev dekorasyonlarında sıklıkla kullanılır. Tamamen kendine has yapısı nedeni ile estetik bir görünüme sahip olan oniks taşı; sehpa, dresuar gibi alanlarda oldukça şık duracaktır.

Atlante Granit Masa | Ertaş Granit - Mermer Masa - Modoko - Masko

Onyx Mermer ile ilgili anahtar kelimeler; oniks taşı, oniks, onix taşı, oniks taş, onix taşı fiyat, onyx mermer, onyx mermer fiyat, onix taşı mermer, onyx mermer m2 fiyatı, onyx mermer ışıklı

Desenlerin Büyüsüne Kapılacaksınız

Mobilya Uygulamaları

Mobilya uygulamalarında mermer, granit gibi doğal taşların kullanımı son zamanlarda sıklıkla kullanılmaya başlandı. Şıklığın ve aynı zamanda da kaliteli bir kullanımın en önemli örneklerini veren "doğal taşların ruhunu" yansıtan uygulamalarımız, kişiye özel olarak tasarlanarak üretilmektedir.

Mobilya Uygulamaları | Ertaş Granit - Mermer Masa - Modoko - Masko

Yemek Odalarınıza Özel

Yemek odalarında ve mutfaklarda en çok kullanılan malzeme olan granit ve mermer gerek kullanım kolaylığı gerekse de güzel görüntüsü ile Ertaş Granit farkını yansıtmaktadır. Bizimle iletişime geçerek uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yemek Odalarınıza Özel | Ertaş Granit - Mermer Masa - Modoko - Masko

Dekorasyonunuzun Tamamlayıcısı

Dekorayonda tamamlayıcı mobilya ve aksesuarların şık bir tasarımla ev dekorasyonunda sizinle buluşmasını sağlayan Ertaş Granit, farklı modelleri ve göz alıcı tasarımları ile sizleri bekliyor.

Dekorasyonunuzun Tamamlayıcısı | Ertaş Granit - Mermer Masa - Modoko - Masko

Size Özel Desenler

Size özel dekorasyon ürünleri ve mobilya tasarımları için fabrikamızı ziyaret edebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.  Sadece size özel dokusu ile mobilyaya çevrilecek olan doğal taş modellerimiz evinize şıklık katacak.

Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Size Özel Desenler | Ertaş Granit - Mermer Masa - Modoko - Masko

Mermer Skala