Mermer Sehpa | Ertaş Granit - Mermer Masa - Modoko - Masko

Mermer Sehpa

Mermer zigon sehpadan mermer orta sehpaya kadar geniş ürün yelpazesine sahip olan Ertaş'ı ziyaret edebilirsiniz.

Ertaş Granit- Mermer, alanında uzman mimarlar, proje yöneticileri ve üretim ekibi ile alanında Türkiye’nin en iyi mobilya markası olma yolunda hızlı adımlar ile ilerlemektedir. Üretmiş  olduğu mermer sehpa modelleri ve mermer sehpa takımları ile farkını ortaya koyan ve ev dekorasyonlarındaki tamamlayıcı ürünlere mermeri entegre eden Ertaş Granit, mermeri metal ve ahşap ile birleştirerek farklı bir o kadar şık ve bir o kadar da kullanışlı bir dekorasyon ürünü olmaya hazırlamıştır.

Mermer sehpa modellerinde ve mermer sehpa ayaklarında çağ atlatan Ertaş Granit- mermer farklı tasarımları ve vermiş olduğu mimari destek ile kaliteli ve şık mermer dekorasyon ürünlerini sizler için özel olarak tasarlamakta ve üretmektedir. 

Modoko Ertaş Granit- Mermer’in yapmış olduğu mermer zigon sehpadan tutun da mermer orta sehpaya kadar olan tüm ürün kategorileri özel olarak sizin için üretilebilmektedir. Detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. 

Alanında Uzman İşçilik ve Uzun Yılların Deneyimi | Ertaş Granit - Mermer Masa - Modoko - Masko

Alanında Uzman İşçilik ve Uzun Yılların Deneyimi

Firmamız doğal taş malzemelerinden Mermer, Granit, Traverten başta olmak üzere teminini, projelendirilmesini ve uygulamasını içeren tüm aşamaları deneyimli kadrosu ile siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

İyi malzemeyi tedarik ederek yaşam alanında kullanılan alanlar haline getiren Ertaş Granit, farklı projeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Özel ve Zarif Granit Desenler

Kristal yapısı ile farklı ve modern bir yapı oluşturan " granit " modellerimiz, büyüleyici güzelliği ve kullanışlı yapısı ile en çok tercih edilen modellerin ana malzemesi olma başarısını uzun yıllardır kaptırmamaktadır.

Zarif ve bir o kadar da özel tasarımları daha yakından görmek için fabrikamıza gelebilir ya da örnek olarak izlere sunmuş olduğumuz modelleri inceleyebilirsiniz.

Taşlar ile oynamak, sanattır !

Özel ve Zarif Granit Desenler | Ertaş Granit - Mermer Masa - Modoko - Masko