Coante

Coante , Ertaş Granit- Mermer tarafından özel olarak üretilen bir mermer çeşididir. Mimarlık desteği veren Ertaş'ı ziyaret edebilirsiniz.

Coante , ismini İtalyan bir firmanın Breton teknolojisiyle meydana getirmiş olduğu bir yüzey kaplama ürünüdür. Çok geniş bir kullanım ağına sahip olan Coante , genellikle mutfak tezgahlarında ve merdivenlerde kullanılır.  İçerisinde bulunan kuvars minerali Coante 'ye birçok avantaj sağlar.

Coante  Özellikleri Nelerdir ?

  1. İçindeki yüksek kuvars nedeni sayesinde darbelere karşı oldukça dayanıklıdır.

  2. Temizliği kolaydır. 

  3. Asidik ve bazik kimyasalların yıpratıcı etkisine dirençlidir. 

  4. Gözeneksizdir ve yapısı nedeni ile hijyeniktir. 

Ülkemizde özellikle mutfak tezgahlarında kullanılan Coante  Mermer, Ertaş Granit- Mermer tasarımları ile mutfak dekorasyonlarınızda karşınıza çıkmaktadır. 

Coante  ile ilgili anahtar kelimeler; Coante  tezgah, coente tezgah fiyat, Coante  tezgah nedir, Coante  tezgah renkleri, mermer renkleri, Coante  mermer, kuvars mermer, kuvars tezgah

Müşteri Memnuniyeti

İstediğim mermer masa tam olarak hayalimdeki gibi geldi. Çok kolay bir şekilde kullanıyorum ve gören herkes çok beğeniyor. Tüm dekoratif aksesuarlarımızı da buradan alacağız. Teşekkür ederiz.

Burak ACAR

Çok ilgiliydiler. Üretim ekibinden satış ekibine kadar istediğim tüm modeller hakkındaki sorularımı cevapladılar ve güzel bir hizmet sundular. Hepsine teşekkür ederi. Herkese tavsiye edeceğim.

Vildan AKÇAY

Bir tavsiye üzerine tanıştığım bu firma ile daha uzun yıllar iş yapacağıma inanıyorum. Mobilya seçiminden üretime kadar her şeyi en detaylı şekilde anlattılar. Her şey için teşekkür ederiz.

Gülşah ÖNCÜ

Blog Yazılarımız

Mermer Sehpa

Mermer sehpa ve mermer sehpa modelleri için Ertaş Granit- Mermer ile iletişime geçebilirsiniz.

Mermer Şömine - Doğal Taş Mermer

Mermer şömine ve mermer şömine fiyatları için Ertaş Granit- Mermer ile iletişime geçebilir ya da mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Mermer Masa

Mermer masa modelleri, Ertaş Granit tarafından kişiye özel olarak üretilmektedir. Modern mermer masa modelleri için iletişime geçebilir ya da mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul Modoko’da Mermer Kalitesi | Ertaş Granit Mermer

Mermer sehpadan mermer yemek masasına, mermer şömineden mermer bankoya kadar her şeyi bulabileceğiniz Ertaş Granit- Mermer'i ziyaret edebilirsiniz.

Marmara Mermeri

Marmara Mermer'i özel üretim mobilya modelleri ile Ertaş Granit-Mermer tarafından özel olarak üretilmektedir.

Calacatta Mermer Özellikleri

Calacatta Mermer, ülkemizden en çok kullanılan mermer çeşitlerinin başında geliyor. Özel Calacatta Mermer tasarımları için Ertaş Granit ile iletişime geçebilirsiniz.

Bianco Carrara Mermer

Bianco Carrara Mermer'i özel olarak tasarlanarak mükemmel ev dekorasyon ürünleri haline getirilmektedir. Blog yazımızı inceleyin.

Mermer Kaplama

Mermer kaplama çeşidi olan film kaplama mermer masa ve mermer sehpa gibi mermer ev dekorasyon ürünlerine ultra koruma sağlar.