Carrara Mermer | Ertaş Granit - Mermer Masa - Modoko - Masko

Carrara Mermer

Carrara Mermer, Ertaş Granit- Mermer tarafından özel olarak işlenerek sizin için tasarım mobilyalar haline getirilmektedir.

İtalya’nın Carrara şehrinde çıkartılan bu mermer türü, İtalyan Mermer olarak da anılmaktadır. Carrara mermer modelinin en önemli özelliği diğer mermer modellerine göre daha fresh bir görünüme sahip olması ve aynı zamanda da belirgin gri damarlarıdır. Beyaz fon üzerine gri belirgin damar yapısına sahip olan Carrara Mermer, mobilyacılık sektörünün ve mermer sektörünün ilk yıllarından itibaren kullanılan en önemli mermer türüdür.

Kolay temizlenebilen bir yapıya sahip olan Carrara, bununla birlikte oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Genellikle mermer yemek masası, mermer sehpa ve mermer mutfak tezgahlarında sıklıkla kullanılan Carrara Mermer, zemin döşemeleri ve duvar kaplamalarında da kullanılmaktadır.

Beyaz Mermer Çeşitleri Nelerdir? İtalya Mermeri- Carrara Mermer

Yapısının diğer mermerlere göre homojen olmamasından dolayı Bianco Carrara diğer renk seleksiyonlarına göre daha uygun fiyatlıdır. Türkiye’deki mermer projelerinde sıklıkla kullanılan Bianco Mermer, beyaz ve grinin mükemmel uyumunu üzerinde taşımaktadır. 

Iron Sehpa | Ertaş Granit - Mermer Masa - Modoko - Masko

Bianco Gioia

Bilinen beyaz mermer göre daha kalın ve gri bir yapıya sahip olan bu mermer türü, daha yoğun ve hareketli mermer çeşididir. Üst sınıf bir mermer modeli olan Bianco Gioia genellikle ev dekorasyonlarında kullanılmaktadır. 

Portoro Tv Ünitesi | Ertaş Granit - Mermer Masa - Modoko - Masko

Bianco Venato

Kendine has bir yapısı bulunmaktadır. Geniş gri damar yapısı nedeni ile geniş alanların tasarımda pek fazla tercih edilmemektedir. Bu nedenle de diğer mermer modellerine ve türlerine göre daha uygun fiyatlıdır. Carrara mermer modelleri arasında en az tercih edilen mermer çeşididir.

Özel ve Zarif Granit Desenler

Kristal yapısı ile farklı ve modern bir yapı oluşturan " granit " modellerimiz, büyüleyici güzelliği ve kullanışlı yapısı ile en çok tercih edilen modellerin ana malzemesi olma başarısını uzun yıllardır kaptırmamaktadır.

Zarif ve bir o kadar da özel tasarımları daha yakından görmek için fabrikamıza gelebilir ya da örnek olarak izlere sunmuş olduğumuz modelleri inceleyebilirsiniz.

Taşlar ile oynamak, sanattır !

Özel ve Zarif Granit Desenler | Ertaş Granit - Mermer Masa - Modoko - Masko

Mermer Skala